Bel Fuse Inc. BACC63BP10D20S9H
BACC63BP10D20S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10D20S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 S TH PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP10D20S9H.pdf
Availability of BACC63BP10D20S9H
QUANTITY
BACC63BP10D20S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10D20S9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10D20S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10D20S9H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP10D20S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10D20S9H Details Description
Related parts for BACC63BP10D20S9H
IDC CABLE - MPK50K/MC50M/X datasheet.pdf
RES SMD 88.7 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMPC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 15VC SLP2510P8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 3W DO214AC datasheet.pdf