Bel Fuse Inc. BACC63BP10D20SNH
BACC63BP10D20SNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10D20SNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 S TH PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP10D20SNH.pdf
Availability of BACC63BP10D20SNH
QUANTITY
BACC63BP10D20SNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10D20SNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10D20SNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10D20SNH
Related LinksBACC63BP, BACC63BP10D20SNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10D20SNH Details Description
Related parts for BACC63BP10D20SNH
RES SMD 61.9KOHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 26 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL R/A datasheet.pdf
RES 20 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 205 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
RES 14.3K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206 datasheet.pdf
SPECIAL METRIC UNIVERSAL SAEFTY datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE SKT datasheet.pdf