Bel Fuse Inc. BACC63BP10H20PNH
BACC63BP10H20PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10H20PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 P TH PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP10H20PNH.pdf
Availability of BACC63BP10H20PNH
QUANTITY
BACC63BP10H20PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10H20PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10H20PNH
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10H20PNH
Related LinksBACC63BP, BACC63BP10H20PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10H20PNH Details Description
Related parts for BACC63BP10H20PNH
TVS DIODE 70VWM 118.65VC SMT datasheet.pdf
IC MPU MPC82XX 200MHZ 408TBGA datasheet.pdf
IC VREF SERIES 5V 8SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CAP NIOB OXI 220UF 20% 2.5V 2312 datasheet.pdf
RES 909 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M8 NYLON 85MM datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP TANT POLY 15UF 20V 1411 datasheet.pdf