Bel Fuse Inc. BACC63BP10H2S8
BACC63BP10H2S8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10H2S8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
BACC63BP10H2S8.pdf
Availability of BACC63BP10H2S8
QUANTITY
BACC63BP10H2S8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10H2S8
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10H2S8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10H2S8
Related LinksBACC63B, BACC63BP10H2S8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10H2S8 Details Description
Related parts for BACC63BP10H2S8
TRANS 2NPN PREBIAS 0.2W SOT363 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 200KHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 100PF 500V X7R 1210 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 50V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN datasheet.pdf