Bel Fuse Inc. BACC63BP10H5P7H
BACC63BP10H5P7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10H5P7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 P TH PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP10H5P7H.pdf
Availability of BACC63BP10H5P7H
QUANTITY
BACC63BP10H5P7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10H5P7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10H5P7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10H5P7H
Related LinksBACC63B, BACC63BP10H5P7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10H5P7H Details Description
Related parts for BACC63BP10H5P7H
RES SMD 22.1K OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN SHROUD 10POS .100 LATCHED datasheet.pdf
RES SMD 220K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 333MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CAP FILM 0.027UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
MODULAR CBL STRAIGHT 7' datasheet.pdf
VAPROTEX CORD SET-W/5OFTLV12V datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V datasheet.pdf
CAP FILM 0.015 UF 10% 300 VAC RA datasheet.pdf