Bel Fuse Inc. BACC63BP10H5S6H
BACC63BP10H5S6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10H5S6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 S TH PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP10H5S6H.pdf
Availability of BACC63BP10H5S6H
QUANTITY
BACC63BP10H5S6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10H5S6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10H5S6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10H5S6H
Related LinksBACC63B, BACC63BP10H5S6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10H5S6H Details Description
Related parts for BACC63BP10H5S6H
RES SMD 124K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Crystal 22.6278MHz 20ppm 12pF 30 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.3A TSOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 13POS R/A datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 6.3V X5R 0603 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU LV SOT23-8 datasheet.pdf
RES SMD 32.4KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONTACT FINGER EMI SMD datasheet.pdf
ATC SELF STRIPPING FUSEHOLDER 32 datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 20A ORANGE datasheet.pdf