Bel Fuse Inc. BACC63BP10H5SN
BACC63BP10H5SN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10H5SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
BACC63BP10H5SN.pdf
Availability of BACC63BP10H5SN
QUANTITY
BACC63BP10H5SN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10H5SN
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10H5SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10H5SN
Related LinksBACC63B, BACC63BP10H5SN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10H5SN Details Description
Related parts for BACC63BP10H5SN
CONN HEADER 22POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
CAP CER 22UF 6.3V Y5V 1206 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 8A TO220AC datasheet.pdf
RES SMD 7.32 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W datasheet.pdf
Connector Receptacle 76 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MTL CONTENT TIE 7.87"L 50LB BLUE datasheet.pdf
CONN EDGE .100 44POS HL LOW P datasheet.pdf