Bel Fuse Inc. BACC63BP12C3S6H
BACC63BP12C3S6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP12C3S6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP12C3S6H.pdf
Availability of BACC63BP12C3S6H
QUANTITY
BACC63BP12C3S6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP12C3S6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP12C3S6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP12C3S6H
Related LinksBACC63B, BACC63BP12C3S6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP12C3S6H Details Description
Related parts for BACC63BP12C3S6H
JUMPER-H1501TR/A3048G/H1501TR 5" datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2917 datasheet.pdf
RELAY REED DPST 500MA 5V datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 30A LFPAK datasheet.pdf
EVAL KIT datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf