Bel Fuse Inc. BACC63BP12D3S9
BACC63BP12D3S9 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP12D3S9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH PLUG SS WC
Datasheet Download
BACC63BP12D3S9.pdf
Availability of BACC63BP12D3S9
QUANTITY
BACC63BP12D3S9 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP12D3S9
Internal Part NumberEIS-BACC63BP12D3S9
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP12D3S9
Related LinksBACC63B, BACC63BP12D3S9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP12D3S9 Details Description
Related parts for BACC63BP12D3S9
IC BUS TRANSCEIVER DUAL 20DIP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK 55DEG ANG 3POS 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS PIN datasheet.pdf
LCD CHIP ON GLASS 128X64 TRANSFL datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC datasheet.pdf
OSC MEMS PROG datasheet.pdf
3300UF 16V 16X25MM 105C 4000H datasheet.pdf