Bel Fuse Inc. BACC63BP12H12P8H
BACC63BP12H12P8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP12H12P8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#20 P PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP12H12P8H.pdf
Availability of BACC63BP12H12P8H
QUANTITY
BACC63BP12H12P8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP12H12P8H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP12H12P8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP12H12P8H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP12H12P8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP12H12P8H Details Description
Related parts for BACC63BP12H12P8H
CONN EDGECARD 72POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
REGULATOR SW SYNC 3.3V 2A SIP datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
SNSW 5A SLDR PLAN 79253326 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 9.09K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
1487 B112 1487B112 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS PIN datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 44POS datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 450MA 200 MOHM datasheet.pdf