Bel Fuse Inc. BACC63BP12H3S10
BACC63BP12H3S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP12H3S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
BACC63BP12H3S10.pdf
Availability of BACC63BP12H3S10
QUANTITY
BACC63BP12H3S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP12H3S10
Internal Part NumberEIS-BACC63BP12H3S10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP12H3S10
Related LinksBACC63B, BACC63BP12H3S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP12H3S10 Details Description
Related parts for BACC63BP12H3S10
CASE KJW BLACK 20.05"L X 15.76"W datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS M10 4-20MA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 21POS JAMNUT SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 1.87K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 28POS HL LOW P datasheet.pdf