Bel Fuse Inc. BACC63BP12H3S9H
BACC63BP12H3S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP12H3S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP12H3S9H.pdf
Availability of BACC63BP12H3S9H
QUANTITY
BACC63BP12H3S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP12H3S9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP12H3S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP12H3S9H
Related LinksBACC63B, BACC63BP12H3S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP12H3S9H Details Description
Related parts for BACC63BP12H3S9H
CONN HEADER 48POS 2MM VERT GOLD datasheet.pdf
TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-3 datasheet.pdf
RES 4.7 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
MODULE PLUG-IN PICDEM LCD2 datasheet.pdf
IC TV TUNER SGL CONV 48FCLGA datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeA, Stacked 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 560 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 30POS SKT datasheet.pdf
PRESSURE SENSOR AEA 10.00 C28/1 datasheet.pdf
3P 8C 2W VERT XCHD RIGHT WK datasheet.pdf