Bel Fuse Inc. BACC63BP14C12P9
BACC63BP14C12P9 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14C12P9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 P TH PLUG
Datasheet Download
BACC63BP14C12P9.pdf
Availability of BACC63BP14C12P9
QUANTITY
BACC63BP14C12P9 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14C12P9
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14C12P9
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14C12P9
Related LinksBACC63B, BACC63BP14C12P9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14C12P9 Details Description
Related parts for BACC63BP14C12P9
TERM BLOCK 3POS 7.62MM 35DEG GRN datasheet.pdf
ESD HANDLER 17-1/8X7-3/4X2-1/4 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 16PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
5X4 MTE RCPT SR RIBBED .100CL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
TV 19C 19#12 PIN PLUG datasheet.pdf
Ultracompact Precision10 V/5 V/2.5 V/3.0 V Voltage References IC datasheet.pdf