Bel Fuse Inc. BACC63BP14C15PN
BACC63BP14C15PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14C15PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC63BP14C15PN.pdf
Availability of BACC63BP14C15PN
QUANTITY
BACC63BP14C15PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14C15PN
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14C15PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14C15PN
Related LinksBACC63B, BACC63BP14C15PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14C15PN Details Description
Related parts for BACC63BP14C15PN
RES 56 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 374UF 165V QC TERM datasheet.pdf
IC MUX 2-IN SINGLE LP 8-XQFN datasheet.pdf
RES SMD 3.6K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 9.45 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TSW2110 10MHZ datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 370MA 700 MOHM datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 15W UFRM datasheet.pdf