Bel Fuse Inc. BACC63BP14C4P7
BACC63BP14C4P7 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14C4P7
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 4C 4#12 P TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC63BP14C4P7.pdf
Availability of BACC63BP14C4P7
QUANTITY
BACC63BP14C4P7 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14C4P7
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14C4P7
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14C4P7
Related LinksBACC63B, BACC63BP14C4P7 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14C4P7 Details Description
Related parts for BACC63BP14C4P7
CONN RCPT 14POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
RES SMD 430K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 datasheet.pdf
IGBT 600V 8.5A 38W DPAK datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE DIFF 5" H2O 8DIP datasheet.pdf
RES 61.9K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 1.5W DO213AB datasheet.pdf
CB BTS 56 20 ASY datasheet.pdf
TUBING CORRUGATED SOLID .75" datasheet.pdf
CAP FILM 8.2NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf
ANT PCB/CBL WLAN 2.4/5GHZ 100MM datasheet.pdf