Bel Fuse Inc. BACC63BP14D12PN
BACC63BP14D12PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14D12PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 P PLUG SS
Datasheet Download
BACC63BP14D12PN.pdf
Availability of BACC63BP14D12PN
QUANTITY
BACC63BP14D12PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14D12PN
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14D12PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14D12PN
Related LinksBACC63B, BACC63BP14D12PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14D12PN Details Description
Related parts for BACC63BP14D12PN
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20DIP datasheet.pdf
RES SMD 26.1 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 432 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOD CORD SNG-ENDED 6-4 SILVER 7' datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT 21POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-36VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 12POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CONN HDR 44POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125" datasheet.pdf
IC FPGA 387 I/O datasheet.pdf
250 MHz, General Purpose Voltage Feedback Op Amps IC datasheet.pdf