Bel Fuse Inc. BACC63BP14D12S8H
BACC63BP14D12S8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14D12S8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 S PLUG SS
Datasheet Download
BACC63BP14D12S8H.pdf
Availability of BACC63BP14D12S8H
QUANTITY
BACC63BP14D12S8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14D12S8H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14D12S8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14D12S8H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP14D12S8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14D12S8H Details Description
Related parts for BACC63BP14D12S8H
SENSOR TEMP RATIOMETRIC 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 59K OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 80V 30A DPAK datasheet.pdf
RES SMD 150K OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
CONN HDR 6POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 79POS STRGHT SKT datasheet.pdf