Bel Fuse Inc. BACC63BP14H12S6H
BACC63BP14H12S6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14H12S6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 S PLUG AN
Datasheet Download
BACC63BP14H12S6H.pdf
Availability of BACC63BP14H12S6H
QUANTITY
BACC63BP14H12S6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14H12S6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14H12S6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14H12S6H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP14H12S6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14H12S6H Details Description
Related parts for BACC63BP14H12S6H
TVS DIODE 13VWM 22.58VC SMC datasheet.pdf
IC FILTR 8TH ORDR LOWPASS 14-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SC70-5 datasheet.pdf
MACHINE SCREW PAN SLOTTED M4 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X8L RADIAL datasheet.pdf
PIGMENT FOIL GRAY TRF 8"X15' datasheet.pdf
RES SMD 4.27KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
CONN HDR 60POS 2.54MM PRESS FIT datasheet.pdf