Bel Fuse Inc. BACC63BP16C10S6
BACC63BP16C10S6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP16C10S6
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 10C 10#16 S TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC63BP16C10S6.pdf
Availability of BACC63BP16C10S6
QUANTITY
BACC63BP16C10S6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP16C10S6
Internal Part NumberEIS-BACC63BP16C10S6
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP16C10S6
Related LinksBACC63B, BACC63BP16C10S6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP16C10S6 Details Description
Related parts for BACC63BP16C10S6
IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 40A DO203AB datasheet.pdf
KIT ACOUSTIC ACCESSORY datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 200KSPS 28-SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 46 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DAC 12BIT I2C OCTAL 20TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 48VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 39NH 530MA 270 MOHM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 11POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 160PF 2.5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf