Bel Fuse Inc. BACC63BP16C24PN
BACC63BP16C24PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP16C24PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 24C 24#20 P TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC63BP16C24PN.pdf
Availability of BACC63BP16C24PN
QUANTITY
BACC63BP16C24PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP16C24PN
Internal Part NumberEIS-BACC63BP16C24PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP16C24PN
Related LinksBACC63B, BACC63BP16C24PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP16C24PN Details Description
Related parts for BACC63BP16C24PN
Connector Header 9 Position 0.250" (6.35mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
CONN PLUG FEMALE 46POS FREE HANG datasheet.pdf
RES SMD 16K OHM 5% 1/2W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CONN PANEL FEED THRU datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
OSC TCXO 30.72MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf