Bel Fuse Inc. BACC63BP20C39P10
BACC63BP20C39P10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP20C39P10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 P TH PLUG
Datasheet Download
BACC63BP20C39P10.pdf
Availability of BACC63BP20C39P10
QUANTITY
BACC63BP20C39P10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP20C39P10
Internal Part NumberEIS-BACC63BP20C39P10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP20C39P10
Related LinksBACC63BP, BACC63BP20C39P10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP20C39P10 Details Description
Related parts for BACC63BP20C39P10
CAP FILM 0.022UF 5% 50VDC 1210 datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 1.8A 90 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 225 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 990V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
MAX CLIP datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C VERT SHIELDED datasheet.pdf
CONTROL CABLE PHONO JACK datasheet.pdf
FILTER POWER LINE EMI 20A datasheet.pdf
IC OSC VOLT CNTRL 8-UMAX datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf