Bel Fuse Inc. BACC63BP22C39S10H
BACC63BP22C39S10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22C39S10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 27#20 12#16 S TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP22C39S10H.pdf
Availability of BACC63BP22C39S10H
QUANTITY
BACC63BP22C39S10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22C39S10H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22C39S10H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22C39S10H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22C39S10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22C39S10H Details Description
Related parts for BACC63BP22C39S10H
IC SCHMITT TRIGGER HEX 14SOIC datasheet.pdf
LABEL S LAM LS3E 1.5"X2.5"100/RL datasheet.pdf
IC DAC 10BIT PARALLEL 3V 24TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 54POS datasheet.pdf
RES SMD 0.027 OHM 5% 1/2W 1913 datasheet.pdf
4029 FOOT PEDAL ASSY datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 165VIN 15VOUT 50W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 74MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 22POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
IC REG BUCK 3.3V 0.6A datasheet.pdf