Bel Fuse Inc. BACC63BP22D19P6H
BACC63BP22D19P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22D19P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 P PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP22D19P6H.pdf
Availability of BACC63BP22D19P6H
QUANTITY
BACC63BP22D19P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22D19P6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22D19P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22D19P6H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22D19P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22D19P6H Details Description
Related parts for BACC63BP22D19P6H
Crystal 5.1850MHz 30ppm Series 50 Ohm -10°C - 70°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
PATCHCORD DUAL 3COND GREEN 3FT datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS W/SKT INLINE datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 6.3V X5R 01005 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CAP CER 22PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 21.5 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf