Bel Fuse Inc. BACC63BP22H12PNH
BACC63BP22H12PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22H12PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP22H12PNH.pdf
Availability of BACC63BP22H12PNH
QUANTITY
BACC63BP22H12PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22H12PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22H12PNH
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22H12PNH
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22H12PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22H12PNH Details Description
Related parts for BACC63BP22H12PNH
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 2.67K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OVERVOLTAGE PROT CTRLR 8TDFN datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR ADCMP602 8MSOP datasheet.pdf
RES 0.422 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN datasheet.pdf
CONN HEADR 22POS 2MM VERT T/H datasheet.pdf
CBL RIBN 16COND 0.100 GRAY 100' datasheet.pdf
OMNIMARKER CATV 165 datasheet.pdf
762 TB PLG SKT RA TMT datasheet.pdf
ATTENUATOR SMA QPL SCREENED datasheet.pdf
IC REG LDO 1.3V 0.2A datasheet.pdf