Bel Fuse Inc. BACC63BP22H12PNH
BACC63BP22H12PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22H12PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP22H12PNH.pdf
Availability of BACC63BP22H12PNH
QUANTITY
BACC63BP22H12PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22H12PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22H12PNH
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22H12PNH
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22H12PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22H12PNH Details Description
Related parts for BACC63BP22H12PNH
CAP CER 430PF 2.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EXTEND datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
TVS DIODE 185VWM 328VC AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 9.2K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST-NO 8A 125V datasheet.pdf
RES SMD 750K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TX RELAY 2 FORM C 24V datasheet.pdf
CONN RCPT 28POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf