Bel Fuse Inc. BACC63BP22H12SNH
BACC63BP22H12SNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22H12SNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 S PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP22H12SNH.pdf
Availability of BACC63BP22H12SNH
QUANTITY
BACC63BP22H12SNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22H12SNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22H12SNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22H12SNH
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22H12SNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22H12SNH Details Description
Related parts for BACC63BP22H12SNH
TERM BLOCK HDR 12POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
SENSOR MANUALLY SET 5M CABLE datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS SKT datasheet.pdf
RES 357K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES SMD 6.49M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
90A 1000VDC PHOTOVOLTAIC J FUSE datasheet.pdf