Bel Fuse Inc. BACC63BP22H19P8H
BACC63BP22H19P8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22H19P8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 P PLUG AN LC
Datasheet Download
BACC63BP22H19P8H.pdf
Availability of BACC63BP22H19P8H
QUANTITY
BACC63BP22H19P8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22H19P8H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22H19P8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22H19P8H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP22H19P8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22H19P8H Details Description
Related parts for BACC63BP22H19P8H
IC POT QUAD 200K 256POS 24-TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 3A 65 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN UHF PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
RES 15.8 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE RM 2.2UH N49 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W datasheet.pdf