Bel Fuse Inc. BACC63BP22H19S8
BACC63BP22H19S8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22H19S8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S PLUG AN WC
Datasheet Download
BACC63BP22H19S8.pdf
Availability of BACC63BP22H19S8
QUANTITY
BACC63BP22H19S8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22H19S8
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22H19S8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22H19S8
Related LinksBACC63B, BACC63BP22H19S8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22H19S8 Details Description
Related parts for BACC63BP22H19S8
RELAY SSR DPST 120MA 8-DIP datasheet.pdf
RES 68 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 27 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
FIXED IND 8.17UH 660MA 417 MOHM datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST ADJ 2.5A 16DFN datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 25.001MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 73.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE 2700 UH 25% datasheet.pdf