Bel Fuse Inc. BACC63BP22H55P8
BACC63BP22H55P8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP22H55P8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 55C 55#20 P PLUG AN WC
Datasheet Download
BACC63BP22H55P8.pdf
Availability of BACC63BP22H55P8
QUANTITY
BACC63BP22H55P8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP22H55P8
Internal Part NumberEIS-BACC63BP22H55P8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP22H55P8
Related LinksBACC63B, BACC63BP22H55P8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP22H55P8 Details Description
Related parts for BACC63BP22H55P8
CIR BRKR THRMMAG 5A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
CAP MICA 360PF 2% 100V RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
IC FPGA 278 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1.18" 1MM 22POS datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf