Bel Fuse Inc. BACC63BP24C30P9H
BACC63BP24C30P9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24C30P9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP24C30P9H.pdf
Availability of BACC63BP24C30P9H
QUANTITY
BACC63BP24C30P9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24C30P9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24C30P9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24C30P9H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24C30P9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24C30P9H Details Description
Related parts for BACC63BP24C30P9H
FIXED IND 100NH 400MA 430 MOHM datasheet.pdf
OSC XO 4.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 1K 8SOIC datasheet.pdf
MOTOR STEP UNI 42MM SQ 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
Connector Socket 40 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
T50SSBS6OTE 6.3MM STUD MNT TIE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf