Bel Fuse Inc. BACC63BP24C43PN
BACC63BP24C43PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24C43PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 P TH PLU
Datasheet Download
BACC63BP24C43PN.pdf
Availability of BACC63BP24C43PN
QUANTITY
BACC63BP24C43PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24C43PN
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24C43PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24C43PN
Related LinksBACC63B, BACC63BP24C43PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24C43PN Details Description
Related parts for BACC63BP24C43PN
RES SMD 27.4 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 400 OHM 1% 2W 4527 datasheet.pdf
RES SMD 3.57K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES 2.91K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf