Bel Fuse Inc. BACC63BP24C57S7H
BACC63BP24C57S7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP24C57S7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2#12 55#20 S TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP24C57S7H.pdf
Availability of BACC63BP24C57S7H
QUANTITY
BACC63BP24C57S7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP24C57S7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP24C57S7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP24C57S7H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP24C57S7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP24C57S7H Details Description
Related parts for BACC63BP24C57S7H
Connector Eurostyle Terminal Strip Strip 5 Circuit 0.315" (8.00mm) datasheet.pdf
CONN FFC VERT 40POS 0.50MM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
RES SMD 2.2 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf