Bel Fuse Inc. BACC63BP28C42PN
BACC63BP28C42PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP28C42PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 42C 42#16 P TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC63BP28C42PN.pdf
Availability of BACC63BP28C42PN
QUANTITY
BACC63BP28C42PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP28C42PN
Internal Part NumberEIS-BACC63BP28C42PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP28C42PN
Related LinksBACC63B, BACC63BP28C42PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP28C42PN Details Description
Related parts for BACC63BP28C42PN
IDC CABLE- AKN16A/ AE16M / AKN16 datasheet.pdf
CAP ALUM 27000UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
TRANS NPN 160V 0.6A TO-92 datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR SOT23-5 datasheet.pdf
IC PLL FREQ SYNTH W/VCO 36LLP datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
OSC XO 64.000MHZ CMOS PC PIN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 20PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
RES 953K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf