Bel Fuse Inc. BACC63BP28D42P7H
BACC63BP28D42P7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP28D42P7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 42C 42#16 P PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP28D42P7H.pdf
Availability of BACC63BP28D42P7H
QUANTITY
BACC63BP28D42P7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP28D42P7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP28D42P7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP28D42P7H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP28D42P7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP28D42P7H Details Description
Related parts for BACC63BP28D42P7H
RES SMD 261 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
FUSE HOLDER CARTRIDGE 300V 6.3A datasheet.pdf
CONN ADAPT SMA JACK TO TNC JACK datasheet.pdf
IC REG LDO 0.8V 1.5A TO220-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8DFN datasheet.pdf
RES SMD 549 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
OSC XO 38.4MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 16A 125V datasheet.pdf
CONN HDR 13POS 0.100 T/H R/A datasheet.pdf