Bel Fuse Inc. BACC63BV12B3S8H
BACC63BV12B3S8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV12B3S8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH RECP SS LC
Datasheet Download
BACC63BV12B3S8H.pdf
Availability of BACC63BV12B3S8H
QUANTITY
BACC63BV12B3S8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV12B3S8H
Internal Part NumberEIS-BACC63BV12B3S8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV12B3S8H
Related LinksBACC63B, BACC63BV12B3S8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV12B3S8H Details Description
Related parts for BACC63BV12B3S8H
CONN HEADER 28POS .80MM R/A SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 10V X7R 0402 datasheet.pdf
IC TRANSLATOR QUAD PECL 20-PLCC datasheet.pdf
SWITCH BASIC SUBMINI HNG ROL LVR datasheet.pdf
RES SMD 12.4K OHM 1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST 5V 1.2A 12TDFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
RES SMD 191K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf