Bel Fuse Inc. BACC63BV12F12P9H
BACC63BV12F12P9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV12F12P9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#20 P TH RECP LC
Datasheet Download
BACC63BV12F12P9H.pdf
Availability of BACC63BV12F12P9H
QUANTITY
BACC63BV12F12P9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV12F12P9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BV12F12P9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV12F12P9H
Related LinksBACC63BV, BACC63BV12F12P9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV12F12P9H Details Description
Related parts for BACC63BV12F12P9H
CONN HEADER .100 SINGL STR 17POS datasheet.pdf
RES 267 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES MO 1W 43K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 0.5% 1/3W 2010 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 75V 200MA SOT23 datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 27UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
RES 1.74K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
BAG 12X18" MOISTURE BARRIER datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 17POS PNL MNT PIN datasheet.pdf