Bel Fuse Inc. BACC63BV14F15PN
BACC63BV14F15PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV14F15PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P TH RECP WC
Datasheet Download
BACC63BV14F15PN.pdf
Availability of BACC63BV14F15PN
QUANTITY
BACC63BV14F15PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV14F15PN
Internal Part NumberEIS-BACC63BV14F15PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV14F15PN
Related LinksBACC63B, BACC63BV14F15PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV14F15PN Details Description
Related parts for BACC63BV14F15PN
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 19.1K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
BKWY HEADER 30 SAU 64POS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 11.85V 33A 391W datasheet.pdf
CONN FEMALE PLUG 18POS ORG datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
RES SMD 0.015 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 1.7A 85 MOHM TH datasheet.pdf
RES 166.5 OHM .3W .005% RADIAL datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf