Bel Fuse Inc. BACC63BV14F15PNH
BACC63BV14F15PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV14F15PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P TH RECP LC
Datasheet Download
BACC63BV14F15PNH.pdf
Availability of BACC63BV14F15PNH
QUANTITY
BACC63BV14F15PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV14F15PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BV14F15PNH
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV14F15PNH
Related LinksBACC63BV, BACC63BV14F15PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV14F15PNH Details Description
Related parts for BACC63BV14F15PNH
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
DIE SET (4) ATP (190270001) datasheet.pdf
RES 76.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
MED FILTER 3A 115/250VAC datasheet.pdf
RES SMD 92K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES SMD 8.06K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf