Bel Fuse Inc. BACC63BV18F8PNH
BACC63BV18F8PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV18F8PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 8C 8#12 P TH RECP LC
Datasheet Download
BACC63BV18F8PNH.pdf
Availability of BACC63BV18F8PNH
QUANTITY
BACC63BV18F8PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV18F8PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BV18F8PNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV18F8PNH
Related LinksBACC63B, BACC63BV18F8PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV18F8PNH Details Description
Related parts for BACC63BV18F8PNH
DIODE ZENER 2.7V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf
CONN HDR BOTTOM ENTRY 10POS NH datasheet.pdf
TRANS FLYBACK LT3748 14UH SMD datasheet.pdf
IC FPGA 352 I/O 672FCBGA datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 7POS SKT datasheet.pdf
FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 10% 310VAC AXIA datasheet.pdf