Bel Fuse Inc. BACC63BV20B39S7H
BACC63BV20B39S7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV20B39S7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 S RECP SS
Datasheet Download
BACC63BV20B39S7H.pdf
Availability of BACC63BV20B39S7H
QUANTITY
BACC63BV20B39S7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV20B39S7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BV20B39S7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV20B39S7H
Related LinksBACC63BV, BACC63BV20B39S7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV20B39S7H Details Description
Related parts for BACC63BV20B39S7H
BUZZER PIEZO 12V 25.6MM CHASSIS datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC AMP AUDIO QUAD AB DIFF 20QSOP datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 2.9A DFN datasheet.pdf
2062-5 CUTOFF DIE BLOCK datasheet.pdf
RES 20.5 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 87V 5W T18 datasheet.pdf
RES SMD 0.005 OHM 0.5% 3W 3637 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 9V 5W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf