Bel Fuse Inc. BACC63BV20B39SNH
BACC63BV20B39SNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV20B39SNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 S RECP SS
Datasheet Download
BACC63BV20B39SNH.pdf
Availability of BACC63BV20B39SNH
QUANTITY
BACC63BV20B39SNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV20B39SNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BV20B39SNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV20B39SNH
Related LinksBACC63BV, BACC63BV20B39SNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV20B39SNH Details Description
Related parts for BACC63BV20B39SNH
RES 30 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 10MHZ 8SOIC datasheet.pdf
MODULE 4 STUD ASSEMBLY M6 THREAD datasheet.pdf
THERMASHIELD FLAT 1" SLV 250' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
LAPPING FILM DIAMOND 5.0" DIA datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM datasheet.pdf
RES 3.3 OHM 15W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC AMP TIA AGC OC48/GPONG DIE datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 6.3V 10% X6S 0201 datasheet.pdf