Bel Fuse Inc. BACC63BV22F32P6H
BACC63BV22F32P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV22F32P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 26#20 6#12 P TH RECP LC
Datasheet Download
BACC63BV22F32P6H.pdf
Availability of BACC63BV22F32P6H
QUANTITY
BACC63BV22F32P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV22F32P6H
Internal Part NumberEIS-BACC63BV22F32P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV22F32P6H
Related LinksBACC63BV, BACC63BV22F32P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV22F32P6H Details Description
Related parts for BACC63BV22F32P6H
CONN EDGECARD 72POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 90V 1A PMDS datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CAP CER 30PF 1KV U2J RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 5.5VWM 6USON datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 450 OHM 0.01% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 22K OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf