Bel Fuse Inc. BACC63BV22H12PN
BACC63BV22H12PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV22H12PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P RECP AN WC
Datasheet Download
BACC63BV22H12PN.pdf
Availability of BACC63BV22H12PN
QUANTITY
BACC63BV22H12PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV22H12PN
Internal Part NumberEIS-BACC63BV22H12PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV22H12PN
Related LinksBACC63B, BACC63BV22H12PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV22H12PN Details Description
Related parts for BACC63BV22H12PN
FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFE10T datasheet.pdf
Connector Header 22 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 132POS .050 SOLDER datasheet.pdf
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC SMB datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 18A TO-220FP datasheet.pdf
RES MO 1/2W 330 OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
PM 5.00/02/90 3.5SN GN datasheet.pdf
CONN SOCKET 60POS 1.27MM datasheet.pdf