Bel Fuse Inc. BACC63BV24B43S9H
BACC63BV24B43S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV24B43S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 S RECP S
Datasheet Download
BACC63BV24B43S9H.pdf
Availability of BACC63BV24B43S9H
QUANTITY
BACC63BV24B43S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV24B43S9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BV24B43S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV24B43S9H
Related LinksBACC63BV, BACC63BV24B43S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV24B43S9H Details Description
Related parts for BACC63BV24B43S9H
CONN EDGECARD 120PS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT HSG .250 6POS NATRL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 2MM 3POS T/H datasheet.pdf
RES 127 OHM 0.6W 0.05% RADIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf