Bel Fuse Inc. BACC63BV24H30S7H
BACC63BV24H30S7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV24H30S7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 S RECP AN LC
Datasheet Download
BACC63BV24H30S7H.pdf
Availability of BACC63BV24H30S7H
QUANTITY
BACC63BV24H30S7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV24H30S7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BV24H30S7H
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV24H30S7H
Related LinksBACC63BV, BACC63BV24H30S7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV24H30S7H Details Description
Related parts for BACC63BV24H30S7H
IC DECODER/DEMUX HS 3-8 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225 datasheet.pdf
CONN HEADER 50POS VERT GOLD datasheet.pdf
RES SMD 0.04 OHM 5% 3W 2512 datasheet.pdf
RES 30 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.97K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf