Bel Fuse Inc. BACC63CB10-20P10H
BACC63CB10-20P10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB10-20P10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63CB10-20P10H.pdf
Availability of BACC63CB10-20P10H
QUANTITY
BACC63CB10-20P10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB10-20P10H
Internal Part NumberEIS-BACC63CB10-20P10H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB10-20P10H
Related LinksBACC63CB, BACC63CB10-20P10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB10-20P10H Details Description
Related parts for BACC63CB10-20P10H
FUSE BOARD MOUNT 40MA 250VAC RAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.8V SC70 datasheet.pdf
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
IC CPLD 640MC 6.72NS 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW datasheet.pdf
SWITCH SNAP ASSEMBLY PLATE=H datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN datasheet.pdf