Bel Fuse Inc. BACC63CB10-2AS6
BACC63CB10-2AS6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB10-2AS6
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63CB10-2AS6.pdf
Availability of BACC63CB10-2AS6
QUANTITY
BACC63CB10-2AS6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB10-2AS6
Internal Part NumberEIS-BACC63CB10-2AS6
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB10-2AS6
Related LinksBACC63C, BACC63CB10-2AS6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB10-2AS6 Details Description
Related parts for BACC63CB10-2AS6
RES SMD 51K OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 360W datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 12W datasheet.pdf
TV 41C 41#20 PIN PLUG datasheet.pdf
1000UF 40V 19.05X28.58 85C AXI datasheet.pdf