Bel Fuse Inc. BACC63CB14-15S8
BACC63CB14-15S8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB14-15S8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63CB14-15S8.pdf
Availability of BACC63CB14-15S8
QUANTITY
BACC63CB14-15S8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB14-15S8
Internal Part NumberEIS-BACC63CB14-15S8
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB14-15S8
Related LinksBACC63C, BACC63CB14-15S8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB14-15S8 Details Description
Related parts for BACC63CB14-15S8
CONN HEADER .100 SINGL R/A 30POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 SQ WW datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A 5TSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 12" .50MM 6POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM datasheet.pdf