Bel Fuse Inc. BACC63CC10-2AS6
BACC63CC10-2AS6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CC10-2AS6
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S BY RECP WC
Datasheet Download
BACC63CC10-2AS6.pdf
Availability of BACC63CC10-2AS6
QUANTITY
BACC63CC10-2AS6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CC10-2AS6
Internal Part NumberEIS-BACC63CC10-2AS6
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CC10-2AS6
Related LinksBACC63C, BACC63CC10-2AS6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CC10-2AS6 Details Description
Related parts for BACC63CC10-2AS6
TRIAC 400V 10A TO220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD .125 DIP 80POS datasheet.pdf
IC LIION CHRGR USB/AC-IN 10MSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
RES 6.49 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT datasheet.pdf
CONN RETAINER 4POS datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONN PWR JACK 0.9X3.2MM SMT datasheet.pdf
RES 649K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf