Bel Fuse Inc. BACC63CC24-30PNH
BACC63CC24-30PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CC24-30PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC63CC24-30PNH.pdf
Availability of BACC63CC24-30PNH
QUANTITY
BACC63CC24-30PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CC24-30PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63CC24-30PNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CC24-30PNH
Related LinksBACC63CC, BACC63CC24-30PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CC24-30PNH Details Description
Related parts for BACC63CC24-30PNH
CONN HEADR 30POS TRPL VERT GOLD datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 1.03A 320 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher Triac Dimming 5.44A (Switch) eSIP-7C datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS IN-LINE datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 35A 240VAC datasheet.pdf
TV 7C 7#20 PIN PLUG datasheet.pdf
4UF 50V 6.3X17.5 85C AXI datasheet.pdf